Teekond esindusstuudio avamiseni

Ohhh… seda blogipostitust on kohe eriti tore alustada rõõmusõnumiga. Creative Furniture köögistuudio avamine toimus 17.10, hurraa! Soovisime peale avamist kohe jagada teiega meie stuudio lugu, kuid juhtus see, et peale avamist tuli meile mitmeid-mitmeid päringuid ja ei saanudki kohe blogima hakata..

..aga nüüd lõpuks leidsime aja, et teiega jagada meeleolukat ülevaadet köögistuudio ideest ja valmimisest. 

Meie pere ja elustiili firmas on neli aktiivset liiget. Saame tuttavaks  – mina Kersti ja minu abikaasa Alari oleme nii-nimetatud vanemad tegijad. Peab ütlema, et uus põlvkond ja noored on meeletult inspireerivad – meie poeg Kristo Erik koos oma neiu Aave-Lottaga on suuremad jõud meie perefirma käivitamisel. Ehk mõne aasta pärast on liitumas meie tegemistega teine poeg Hendrik, kes on hetkel põhikooli lõpetamas, ja noorim poeg Rihard, kes on vaieldamatult kõige uudishimulikum ja suurim perefirma fänn ja pöidlahoidja. 

Kõigepealt räägin teile loo, miks hakkasime just köögimööbliga tegelema. Tegelikult on nii, et minu ammune unistus on olnud teha midagi ise. Teha midagi sellist, mis innustab ja teha koos perega. Kuid mitte kuidagi ei formuleerunud see mõte mu peakeses tervikuks. Kuni ühel hommikul…olin nagu labidaga pähe saanud. Lõin kätt laubale ja mõtlesin, miks küll ammu ei ole ma selle mõtte peale tulnud… Köögimööbel ja disain! Olin ju tegelikut ka varem tundnud huvi ja tõmmet sisekujunduse vastu, lapanud Pinterestis erinevaid mööblidisaine ja kodus asjade pidev ringi tõstmine ja parima lahenduse leidmine on mul kogu aeg meeldinud. Mees muidugi alati riidles, et jälle… aga mulle see meeldis. Terve nädalavahetus kulutada mööbli ringi paigutamisele ja veebis ideede otsimisele oli vahva vaheldus. 

Tegelikult olen ma läbi ja lõhki hoopis finantsinimene ja tean täpselt, kuidas strateegiliselt ja efektiivselt kulusid juhtida ja juhtimisotsusteks infot koguda, kuid köögimööbli disain ja müük tundus ütlemata põnev uus väljakutse, mis võiks olla meie uue, teistsuguse elu alguseks. 

Meie kodus ilutseb juba 13 aastat saksa köök, sellest samast Burger brändist. Ta on olnud nii tubli kõik need aastad. Me ei peaks teda veel välja vahetama, sest ta on väga korralik, kuid nüüd, kui olen köögimaailmas üle aasta tegutsenud, on kiusatus saada midagi uut. 

Inspireerituna kodu köögist, võtsingi ühendust just sama brändiga, mis meil kodus ja oh imet, nemad parasjagu otsisid Eestisse edasimüüjat. Peale esimest kontakti käis kõik üsna kiiresti –  juba olid Saksa esindajad Eestis ja siis meie Saksamaal ning enne kui arugi saime, olime ametlikud esindajad Eestis.

Saksamaal olles sai selgeks, et ilma stuudiota me edu ei saavuta. Inimesed tahavad asju katsuda, vaadata, tunnetada. Nii sündis soov leida stuudio jaoks ruumid. Ja me leidsime! Panime sinna oma südame ja palju head energiat!

Meie armsa ja hubase stuudio ehitamine võttis aega aasta ja eriti rõõmsaks teeb see, et kõik sai tehtud meie enda kätega! Alari õlul oli stuudio valmimisel põhiroll. Tema teadis täpselt kus, mis tööriista kasutada ja mitu kihti värvi seina panna.

Meie stuudio asub Pärnu mnt 130, 6.korrus. Miks nii kõrgel, te küsite? Tegelikult esialgu lihtsalt juhtus nii, et just see pind hakkas kohe meeldima ja inspireeris kujundama. Täna, kui stuudio valmis on, näeme, et kuues korrus on väga mõnus. Tekitab tunde, et oled avatud ruumis, kuid samas on hea ja hubane. Samuti on meie soov pakkuda igale kliendile personaalne aeg ja lähenemine ning sealne privaatsus loob selleks suurepärased tingimused. Kui soovid meile külla tulla, siis võta meiega ühendust ja lepime kokku aja kohtumiseks. 

No aga kuidas siis see stuudio meil ikkagi valmis ja mis seal enne oli, et nii kaua stuudio avamisega aega läks? Teeme väikese tagasivaate sellele perioodile.

Enne meid oli tegu 4-toalise kontoriga, aga meid see tubade arv ei huvitanud, sest vaja oli võimalikult avarat ja suurt pinda kõigi meie köökide jaoks. Niisiis alustuseks tuli kõik üleliigsed seinad maha võtta, allesjäänud seinad ja lagi vähemalt kolm korda ära värvida ning kogu stuudiosse, mida on ~87m2, maha panna korralik põrand. No kas juba ei tundu see protsess pikk ja väsitav… ja köökideni polnud me veel jõudnudki!

Samal ajal, kui stuudios käisid renoveerimistööd, saime juba kätt proovida disainiga. Meie tulevased näidisköögid pidid saama ideaalsed. Õnneks on meil tugev disainerite meeskond Saksamaalt toeks. Nende pikaajaline kogemus ja õpetused on meile suureks abiks.  

Meie köögistuudios on kolm näidiskööki – kaks Bauformati ning üks Burgeri köök. 

Kui stuudio sai lõpuks värvitud ja parkett maha pandud, siis jõudsid kohale meie köögid. Kõik kolm, korraga! No ikka mega palju kappe ühes ruumis! Hetkeks tundus päris keeruline….

Köögid said oma kohale järk-järgult. Meie jaoks oli väga hea praktika kolm kööki järjest paigaldada. Nüüd ütleme küll kindlalt, et saame iga köögiga hakkama! Ahjaa.. lisaks köökidele on meil veel esikus garderoob, mis on samuti meie brändi, Bauformat, toode. Meie tootevalik ei ole ainult köögimööblile, saab ka väga ilusa ja funktsionaalse garderoobi disainida. Nii, et järgmine kord kui meil külas oled, siis tead.

Meie enamus õhtuid ja nädalavahetusi kuulusid viimase aasta jooksul stuudiole ning nii mõnigi üritus või kokkusaamine tuli sellepärast ära jätta. Kuid me olime rõõmsad ja õnnelikud! Tahtsime ju võimalikult kiiresti ja ideaalselt stuudio valmis saada. Ja meil õnnestus see. Vahetult enne avamist olime päris ärevil – ei tea, kas teistele ka meeldib? Kuid avamise päeval oli kõik suurepärane. Koostööpartneritele ja külalistele meeldis stuudio ja furnituur väga ning see andis meile kindlust, et oleme liikumas õiges suunas ja teeme õiget asja.  Me väga loodame,et igal kliendil on tulevikus hea tunne meie stuudios viibida ja tunneb, et on oodatud ja hoitud! 

 

https://creativefurniture.ee/wp-content/uploads/2022/11/CF-koogid-website-horisontal-must-logo-transparent.png

Loome koos unistuste köögi

Meie soov on koos sinuga disainida sinu koju parim köök. Meile meeldib proovida erinevaid võimalusi, et lahendus saaks parim. Võta meiega julgesti ühendust.

Meie stuudio on avatud E-R kokkuleppel. Kui soovid tulla konsultatsioonile, siis palun broneeri eelnevalt aeg.

Sotsiaalmeedia

[bt_bb_instagram number=”10″ hashtag=”adhoc” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ el_id=”” el_class=”” el_style=”” columns=”5″ gap=”no_gap” cache=”15″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=””][/bt_bb_instagram]

© 2023 CF Köögid