CF tiim köögimessil Saksamaal 2022

Iga aasta septembris toimub Saksamaal, Löhnes Bauformati & Burgeri köögimess, kus tutvustatakse, mida uut ja põnevat on köögimaailmas tulemas. Köögimess toimub nädal aega ning selle aja jooksul on võimalik kõikidel huvilistel minna köökidega tutvuma. Käisime meiegi kogu tiimiga kohapeal ja jagame teiega värskeid muljeid!

Bauformati & Burgeri köögimess toimub traditsiooniliselt Saksamaal, Löhnes iga aasta septembris ning kestab nädal aega. Köögimessil on välja pandud mõlema brändi köögid ning esindatud on viimase aja kõige trendikamad värvid ja köögilahendused. Kokku ca 35 eriilmelist kööki!

CF tiim on köögimessi külastanud kaks korda – esimene kord 2019.aastal poole tiimiga ning teine kord nüüd, nädal aega tagasi terve tiimiga! 2022.aasta köögimessi ootasime juba pikalt ja seda sõna kõige otsemas mõttes, kuna 2020-2021 jäi see kahjuks pandeemia tõttu ära. Rõõm oli suur taas kohapeal olla!

cf-tiim

Köögimessile saabudes võtsid meid soojalt vastu Bauformati & Burgeri esindajad – meie müügiesindaja Julia, kes meid alati parima nõuga toetab ning ekspordijuht Martin. Tore oli taas näost-näkku kohtuda ning omavahel kogemusi jagada!

Julia ja Martin tegid meile messialal tuuri ning rääkisid lähemalt kõikidest uuendustest. Palju infot ja uusi võimalusi, mida teie köögis pakkuda saame!

cf-tiim-köögimessilcf-tiim-köögimessil

Mida uut toob siis 2023.aasta meie köökidele? Peamiselt põnevaid täiendusi furnituuri valikusse ning väiksemaid kohandusi mööblikvaliteedi täiendamiseks.

Üks põnevamaid täiendusi furnituurivalikus on kindlasti nii-öelda “peidukad” ehk kõrged uksed, mis näevad välja justkui kapid, kuid mille taha saab peita salajasi ruume. No näiteks väike kontorinurk või salatuba.

köögimööbel

Huvitava ja stiilse lahendusena jäi meile silma ka üks õhupuhastikapp, mis erines tavapärastest integreeritud õhupuhastikappidest oma elegantse ja stiilse sisemusega. Kui tavapäraselt on integreeritud õhupuhastimootor kapi sees paneelide ja riiulite taga peidus, siis nüüd oli õhupuhastit täielikult näha ning laminaadist riiulite asemel oli klaasist riiul. Väga stiilne!

integreeritud kubu

Lisaks köökidele nägime ka teistsuguseid loovaid lahendusi, kus ja kuidas köögimööblit kasutada saab. Ehk tegelikult ei piirdu meie mööblivalik ainult köögis kasutamiseks, vaid väga lihtsalt on võimalik kappe kombineerida omale koju näiteks elutuppa või magamistuppa.

köögimööbelköögimööbel

Uuendused toimuvad kordamööda üle aasta. Kui sel aastal lisandusid uued värvid valikusse, siis uuel aastal lisandub uusi furnituurilahendusi ja täiendatakse olemasolevat. Nii on parim kvaliteet alati garanteeritud.

Messil käik oli igati produktiivne ja inspiratsioonirikas. Saime palju uusi ideid, mida köögidisainis rakendada ning tänu täienenud furnituurilahendustele, saame pakkuda teie köökidele veelgi personaalsemaid erilahendusi.

köögimööbel

Kohtumiseni köögis!

CF Tiim

 

https://creativefurniture.ee/wp-content/uploads/2022/11/CF-koogid-website-horisontal-must-logo-transparent.png

Loome koos unistuste köögi

Meie soov on koos sinuga disainida sinu koju parim köök. Meile meeldib proovida erinevaid võimalusi, et lahendus saaks parim. Võta meiega julgesti ühendust.

Meie stuudio on avatud E-R kokkuleppel. Kui soovid tulla konsultatsioonile, siis palun broneeri eelnevalt aeg.

Sotsiaalmeedia

[bt_bb_instagram number=”10″ hashtag=”adhoc” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ el_id=”” el_class=”” el_style=”” columns=”5″ gap=”no_gap” cache=”15″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=””][/bt_bb_instagram]

© 2023 CF Köögid