Täispuit köögidisainis

Köögitrendid on pidevas muutumises, nii samuti ka klientide soovid ja eelistused. Üha rohkem eelistatakse klassikalist köögimööblit või klassikalise-modernse segu. Loodus on taas liikumas rohkem klientide südamesse, mistõttu on täispuit või puidu imitatsiooniga köögimööbel aina enam eelistatud.

Täispuidust mööbli puhul on kapiuksed paksemad (alates 20 cm) ning seega ka raskemad. Puit annab köögile rohkem iseloomu, kuna iga puidu sooned ja tekstuur on erinevad.

Täispuidule soodsamaks alternatiiviks on puidu imitatsiooniga köögimööbel, mis on tehtud MDF-plaadist ning kaetud puitu imiteeriva melamiinkihiga, mis on samuti tekstuurne ning elutruu.

Meil on hea meel teile tutvustada Bauformat tootevalikusse lisandunud täispuit vineeriga esipaneele. Tegemist on MDF-plaadist tehtud ustepaneelidega, mille pealmiseks kihiks on tammevineer. Meie partner Saksamaal on PEFC sertifikaadiga (The Programme for the Endorsement of Forest Certification) ning alates 2021.aastast ka Blue Angel (Saksamaa ökomärgis) märgisega ettevõte. PEFC sertifikaadi saanud ettevõte tegeleb säästva metsamajanduse huvides. Bauformati puitmaterjalid pärinevad säästvast metsandusest, on toodetud ja töödeldud madala heitkogusega ning on tervisele ohutud, mistõttu on neile omistatud ka Blue Angel märgis. Seega võid olla kindel, et Sinu uus köögimööbel on valmistatud hoole ja armastusega, väärtustades looduse üht olulisemat ressurssi.

köögimööbel puit

Uus kollektsioon kannab nime TreeTime ning need kuuluvad Bauformat tootevalikusse. Valikus on kuus uut uksepaneeli, mis on kõik omakorda kuues erinevas toonivalikus. TreeTime esipaneelide näol on tegemist käsitööna valmistatud eritellimustega. Olenevalt puu asukohast, on iga vineer ja palk erinev. Seega korduvad uksepaneelid puuduvad ja iga köök on ainulaadne.

Kui oled unistanud ainulaadsest ja isikupärasest köögist, siis TreeTime on just Sinu jaoks.

https://creativefurniture.ee/wp-content/uploads/2022/11/CF-koogid-website-horisontal-must-logo-transparent.png

Loome koos unistuste köögi

Meie soov on koos sinuga disainida sinu koju parim köök. Meile meeldib proovida erinevaid võimalusi, et lahendus saaks parim. Võta meiega julgesti ühendust.

Meie stuudio on avatud E-R kokkuleppel. Kui soovid tulla konsultatsioonile, siis palun broneeri eelnevalt aeg.

Sotsiaalmeedia

© 2023 CF Köögid