AvalehtKöögimööbli tellimine

KOHTUME STUUDIOS
Stuudios valime sobivad materjalid, furnituuri ja kui sul on soov, siis tellime koostööpartneritelt ka köögitehnika.
PAKKUMINE
Vaatame veelkord hoolikalt loodud disaini üle ja koostame sulle parima pakkumise.
TÄPSED MÕÕDUD
Võtame sinu kodus enne tellimuse esitamist köögi täpsed mõõdud.
TELLIMUS-PAIGALDUS
Köök jõuab sinu koju moodulitena ja paigaldus toimub 2-4 päeva.

KOHTUME STUUDIOS

Köögimööbli tellimine saab alguse heast planeerimisest, kvaliteetsetest joonistest ning ideaalsest teenindusest.

Planeerimisel ja jooniste koostamisel kasutame programmi COMPUSOFT, mis on juhtiv planeerimise programm ning annab väga lähedase visuaali sinu uuest köögist. Meie disainer on sinu kontaktisikuks alates projekti algusest kuni viimase kvaliteedikontrollini. Nii omame kogu infot parimal moel ja saame vajadusel muudatused kiirelt sisse viia.

Selleks, et meie koostöö sujuks ladusalt, on meil hea meel, kui sul on eelnevalt endal juba pisut disainitud, visandades oma idee paberile või kasutades mõnda vabavara disainiprogrammi.

Meie kodulehelt leiad kõikide meie poolt pakutavate uste, käepidemete, sahtli- ja kapisüsteemide näidised. Sealt on võimalik omale meelepärane valik teha. Kindlasti on oluline ka stuudios kohtuda, et juba ise oma silmaga näha ja tunnetada erinevate materjalide struktuuri.

Kui eelistad täielikult algusest lõpuni üheskoos disainimist, siis ootame sind ilma suurema ettevalmistuseta meie hubasesse stuudiosse koos esialgsete mõõtudega.

  1. seinte mõõdud
  2. akende (kõrgus põrandast) ja uste mõõdud
  3. pistikupesade asukohad
  4. veetoru ja kanalisatsiooni asukohad ja mõõdud
  5. ventilatsiooni asukoht

Stuudios loome koos ilusa disaini ning valime sobivad materjalid ja furnituuri. Kui sul on soov, siis tellime ka meie koostööpartneritelt segisti, valamu ning köögitehnika.

köögimööbli tellimine
https://creativefurniture.ee/wp-content/uploads/2020/03/pakkumine-scaled.jpg

PAKKUMINE

Enne hinnapakkumise saatmist vaatame veelkord hoolikalt loodud disaini üle ning saadame sulle indikatiivse pakkumise koos 3D-joonisega.

Pakkumise tegemisel võtame arvesse kõik sinu soovid, et saaksid parima köögidisaini.

Nüüd on sul võimalus ise veelkord kõik üle vaadata. Tihti on nii, et peale esmast köögi planeerimist tekib uusi ideid. Selleks, et köögi planeerimine ideaalne saaks, oleme valmis vajalikud uued ideed ja muudatused sisse viima ning vajadusel mitmeid planeerimise võimalusi uuesti läbi mängima. Sul on vaja lihtsalt enda uusi mõtteid meiega jagada.

TÄPSED MÕÕDUD

Kui oled veendunud, et köök, mille disainisime sinu jaoks, on ideaalne ja rohkem muudatusi teha ei soovi, siis on vajalik pakkumise kinnitamine. Selleks saada meile kinnitusmeil ja samuti ootame arve alusel esimese 50% osamakse laekumist.

Viimaseks oluliseks detailiks on sinu kodus mõõtude võtmine. Tuleme sulle külla sobival ajal ja mõõdistame täpselt terve köögi ja teeme lõpliku kontrolli, et veenduda jooniste ja tegeliku köögi täielikus sobivuses. Kontrollime veelkord jooniseid. Kui kõik vastab täielikult joonistele, siis kinnitame sinu tellimuse ja anname sulle teada eeldatava tarneaja.

https://creativefurniture.ee/wp-content/uploads/2020/03/mõõdud.jpg
https://creativefurniture.ee/wp-content/uploads/2020/03/paigaldus.jpg

TELLIMUS-PAIGALDUS

Nüüd on vaja natuke kannatust, meie mööbli tarneaeg on 7-8 nädalat. Hoiame sind kogu protsessi ajal tellimusega kursis ning teavitame sind nädal enne mööbli saabumist, et saaksid planeerida paigalduse aega.

Arveldame arve alusel viimase 50% osamakse ning lepime kokku sulle sobivad kuupäevad paigalduseks.

Ja ongi käes viimane oluline osa enne kui saad oma uues köögis toimetada –  paigaldus. Köök jõuab sinu koju moodulitena ja reeglina toimub paigaldus meie osavate paigaldajate poolt 2-4 päeva, sõltuvalt köögi keerukusest.

Viimase kontrolli teostab meie disainer, kes on olnud sinu kontaktisikuks algusest peale.

Sinu köök on kasutusvalmis!

https://creativefurniture.ee/wp-content/uploads/2022/11/CF-koogid-website-horisontal-must-logo-transparent.png

Loome koos unistuste köögi

Meie soov on koos sinuga disainida sinu koju parim köök. Meile meeldib proovida erinevaid võimalusi, et lahendus saaks parim. Võta meiega julgesti ühendust.

Meie stuudio on avatud E-R kokkuleppel. Kui soovid tulla konsultatsioonile, siis palun broneeri eelnevalt aeg.

Sotsiaalmeedia

[bt_bb_instagram number=”10″ hashtag=”adhoc” client_id=”8f34d96ce4614e9fb349028703ea2aaa” access_token=”3294319514.8f34d96.b089a3d99be8493eb1e0e0949ab6bc84″ el_id=”” el_class=”” el_style=”” columns=”5″ gap=”no_gap” cache=”15″ responsive=”” publish_datetime=”” expiry_datetime=””][/bt_bb_instagram]

© 2023 CF Köögid