AvalehtPrivaatsuspoliitika

Isikuandmete töötlemine

Creative Furniture on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad isikuandmete töötlemise põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Creative Furniture kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmisel või temaga ühenduse võtmiseks.
Kliendi isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel:
– kontaktandmete (sh sinu nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, eelistatud kontakteerumisviis) esitamisel
– e-posti teel või veebisaidi kontaktivormi kaudu
– järelmaksutaotluse esitamisel.

Muude andmete kogumine

Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie stuudios ja veebisaidil. Need andmed koondatakse ja neid kasutatakse selleks, et saaksime klientidele edastada kasulikumat teavet ja saaksime teada, millised veebisaidi, toodete ja teenuste osad on kõige huvipakkuvamad. Koondandmeid käsitletakse isikustamata andmetena.

Kogutud isikuandmete muutmine

Creative Furniture rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

Turvalisus

Kõiki Creative Furniture veebilehe käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

Isikuandmete töötlemise tingimused ja muudatused

Meie veebisaiti kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel isikuandmete töötlemise üldtingimusi muuta, teavitades sellest kodulehel.

https://creativefurniture.ee/wp-content/uploads/2022/11/CF-koogid-website-horisontal-must-logo-transparent.png

Loome koos unistuste köögi

Meie soov on koos sinuga disainida sinu koju parim köök. Meile meeldib proovida erinevaid võimalusi, et lahendus saaks parim. Võta meiega julgesti ühendust.

Meie stuudio on avatud E-R kokkuleppel. Kui soovid tulla konsultatsioonile, siis palun broneeri eelnevalt aeg.

Sotsiaalmeedia

© 2023 CF Köögid